Rask levering - fri frakt over 1500,- / under 35 kg
Eget verksted
Kun kvalitetsmerker

Våre ansatte

 

Har du en generell forespørsel? Klikk her eller send mail til nettbutikk@industrivarer.no så er du sikker på at du får svar så raskt som mulig. 

 

 

Sentralbord

Generelle henvendelser

post@industrivarer.no

742 16 600

 
 

 

 

 

Alexander Olsen

Utesalg

alex@industrivarer.no

904 09 234

 

Johnny Colen

Utesalg

johnny@industrivarer.no

995 10 027

 

 

 

Thor A. Hagen

Utesalg

thor@industrivarer.no

992 26 790

 

Camilla Wikan

Innesalg

camilla@industrivarer.no

482 54 653

 

 

 

Håvard Ramsvik

Butikk

haavard@industrivarer.no

951 73 274

 

Gunnar Dretvik

Butikk

gunnar@industrivarer.no

918 44 589

 

 

 

 Tore Strømmen

Lager

tes@industrivarer.no

902 23 359

 

Martin Grande

Nettbutikk

martin@industrivarer.no

909 18 387

 

 

 

Lise Wikan

Økonomi

lise@industrivarer.no

957 04 217

 

Lasse Johnsen

Økonomi

lasse@industrivarer.no

954 93 950

 
 

Jørn Johnsen

Verksted

joern@industrivarer.no

913 35 449

 

Christoffer Wikan

Daglig leder/innkjøp

cw@industrivarer.no

480 25 282

 
 
 

Ronald Wikan

Innesalg

ronald@industrivarer.no

952 42 305